| mihaicelsfant a întrebat:

Imi visez fosta ca vine la mine plângând si îmi zice nu ma lasa... de o saptamana in fiecare seara. Ce inseamna visul asta?

13 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ăsta nu e vis. Este doar dorinta ta.

| mihaicelsfant explică (pentru darrio2007):

Faza e ca nu o mai vreau.

| Adry05 a răspuns:

Ca ti-ai dori sa faca asta probabil, in rest e un vis stupid, sau inca te astepti sa-ti apara la geam ca asa ai visat tu?

| mihaicelsfant explică (pentru Adry05):

Vreau sa uit dealului de ea si îmi tot apare in vis.

| sofisis a răspuns:

E o dorinta subconstienta a ta.

| PrintesaGumitaa a răspuns:

Inseamna ca iti e frica ca nu cumva fosta sa te paraseascawinking

| mihaicelsfant explică (pentru PrintesaGumitaa):

Pai daca am parasit-o eulaughing

| PrintesaGumitaa a răspuns (pentru mihaicelsfant):

Aa, atunci o vrei inapoi laughing. Visele nu pot fi interpretate pentru ca sunt doar lucruri pe care creierul le imagineaza

| mihaicelsfant explică (pentru PrintesaGumitaa):

Nu o vreau:p

| MaziluHDGAMMING2009 a răspuns:

Inseamna ca vine la tine sa va impacati.Prank inseamna ca o vrei tu inapoi.

| mihaicelsfant explică (pentru MaziluHDGAMMING2009):

Nu o mai vreau inapoi asta e fazatongue

| xadsada a răspuns:

Inseamna ca esti nebun daca crezi ca inseamna ceva orice vis

| corneljipa a răspuns:

Salut! Daca tu esti cel care ai pus capat relatiei intre voi, probabil ca ea nu accepta. Totusi, visele sunt vise, realitatea e altceva! Bafta!