| Alecsica a întrebat:

Salut, am o nelamurirea vreau sa imi achizitionez un telefon din gama Samsung Galaxy (S) si mi-ar placea 3 modele : Samsung Galaxy S+, Samsung Galaxy S Advance, Sasmung galaxy S2
Care mi-lati recomanda din punct de vedere al calitatii telefonului?
Bugetul fiind de 2000Lei? Mie sa fiu sincer mi-ar placea S Advance si S2 dar avand in vedere ca S2 e 2000Lei as lua S Advance la vreo 13000Lei ...Astept Detalii sau Recomandari. Dau funda celui ce ma ajuta sa ma hotarasc cu bine!

3 răspunsuri:
| Slavian a răspuns:

Eu iti recomand S2, mai bine iti iei unul mai bun si mai scump decat ieftin si dupa sa ramai dezamagit.
Mult noroc!

| SpartaGirl a răspuns:

Salut! Eu am Samsung Galaxy S+ si este foarte bun.Pretul lui variaza intre 8-9 milioane si este un telefon FOARTE BUN.Banuiesc ca daca Advance este mai scump este si mai bun...Acum depinde si de care model iti place mai mult.Bafta!winking happywinking

| boris6288 a răspuns:

Poti icepe cu telefonl cel"ieftin"