| SunShine_8563 a întrebat:

In ultima vreme ma simt cam singura adica parca am nevoie de un partener. Voi ce a-ti face daca v-ati simti singuri? :d pls rasp:*

Răspuns Câştigător
| BRG a răspuns:

Și crezi că un partener te face să te simți bine? Poate pe moment, dar e bine să fi mulțumită cu ce ai, cu ce ești, bucură te că ești sănătoasă, faptul că tu zici că te simți singură nu este chiar cel m ai groaznic lucru, mai bine singurică decît cu cineva cu care să nu te poți înțelege și să vă certați toată ziua din nimicuri, și eu sînt singur nu am pe nimeni, mama mea a decedat anul trecut, (nu sînt căsătorit), dar mă gîndesc că decît să dau peste una cu care să nu -mi fie bine și cu care să nu mă potrivesc stau și aștept persoana potrivită, deșii am 33 ani, nu este bine să mă grăbesc.

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Eu nu fac nimic ci ma multumesc ca am un apartament al meu o masina si un servici, ma bucur ca fac ce vreau cu banii mei nu am responsabilitati majore si this is the lonely life.

Apache
| Apache a răspuns:

...cu totii avem momente cand ne simtim singuri...dar daca trecem peste aceste momente ne formam un caracter mai puternic!

| IoanaCarmen25 a răspuns:

FUNDA! As cauta pe undeva un baiat singur care sa ma vrea. De atunci inainte voi avea un partener si voi avea parte de super distractii. De folos?

| Madalinaoanna a răspuns:

Eu daca ma simt singura ascult muzica.si fac cemi place cel mai mult. daca si atunci ma plictisec ma bag in dusi inbracata.si dau apa reca.(am incercat o data a mers). succes!

| PAMparam a răspuns:

As chema-o pe pretenename sa merem la dansuri! ps ( ma cunosti beybetongue) semnat sun set sau cum o fiilaughing si avand in vedere a te-ai intors de la mare sa ma suni!