| fanaa a întrebat:

m-am desp de prietenul meu si il iubesc foarte mult. cum pot trece peste plang intruna. funda

Răspuns Câştigător
| greenish a răspuns:

Buna. Imi pare rau ca te afli intr-o astfel de situatie. Cred ca majoritatea dintre noi am patit`o. Stii tu,se zice ca toate trec,dar nimic nu trece fara sa lase urme happy Incearca sa iti gasesti pe altcineva,poate asa ai sa il poti uita. Daca nu,incearca sa iesi cu prietenii,sa asculti melodii vesele etc. Bucura`te de chestiile pe care nu le puteai face cand erai cu el. Intr`o cuvant,bucura`te de singuratate. Daca stai si plangi,nu rezolvi nimic,crede`ma. Iti faci rau singura, si nu se merita! Fii fata isteata si incearca sa iti continui viata asa cum este ea. Si nu in ultimul rand, nu te mai agata de trecut daca vezi ca nu se merita. Traieste`ti prezentul happy Bafta!

1 răspuns:
| PatyKan a răspuns:

E normal sa iti fie greu, cel putin la inceput. Totusi, viata nu se termina aici: iesi, distreaza-te cu prietenele, nu asculta muzica trista sau ceva care sa iti aminteasca de el... Fa ceea ce iti place si bucura-te de viata, ca ai doar una.
Toate trec.
Bafta! happy