| Suntinpefectafaratine a întrebat:

M-am despartit de prietenul meu cu care am stat un an si 4 luni.Iar acum 2 zile ne-am despartit
Iar eu mi-am facut o relatie cu un baiat destul de draguta dar problema e ca nu prea il plac.Ma gandesc tot la fostul meu iubit.
si mi-e greu fara el.Nu pot sta cu niciun alt baiat ma gandesc intruna la el. Ce sa fac?
M-am mai certat cu fostul iubit dar a doua zi eram inpacatii,si azi mi-a zis ca nu vrea sa se bage in relatia mea,a zis ca ma iubeste dar poate acel baiat pune sufelt in relatia noastra si nu nu ar fi bine sa ii spun ca ne despartim pentru el,fostul iubit m-a facut sa sufar enorm.dar tot il iubesc. Actualul iubithappy e cam timid si nu prea imi plac tipi timizi, e de treaba.Dar el e la scoala in Italia si n-o sa mai stea aici decat o luna, siam zis nu prea tin la el..defapt nu tin deloc.Nustiu ce sa fac.
P.s fara comenari gen fa ce simti.
Multumesc Fundaaa

6 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Nu crezi că trebuia să mai aștepți? Te-ai băgat mult prea repede în altă relație.
Mai ales că ai resentimente.

| Dariusuu a răspuns:

Nu înţeleg de ce mai stai cu actualul dacă nu ţii la el, mai bine îi dai şansa să fie liber.
Cât despre fostul cu siguranţa a devenit o obsesie pentru tine, dacă tot te gândeşti la fostul despartă-te de el şi gata.

Numai bine.

| Klaudiu214 a răspuns:

Pai cum ti-ai facut o relatie, destul de draguta cu un baiat daca nu il placilaughing

| Suntinpefectafaratine explică (pentru Klaudiu214):

Mi-am facut o relatie. doar ca sa-l uit pe fostul si nu am reusit

| Klaudiu214 a răspuns (pentru Suntinpefectafaratine):

Pai si crezi ca e frumos sa te combini cu unu, care nu il placi si nu ai sentimente pentru el, doar pentru al uita pe altu, si dupa sa sufere el pentru asta. daca spui ca e de treaba de ce vrei sa ii faci asta, doar pentru a trece de unele momente sa zic asa grele. si sa il faci pe el sa sufere degeaba.

| Suntinpefectafaratine explică (pentru Klaudiu214):

Da stiu ca nu-i corect m-am despspartit de el tocmai de aia sa nul mai fac sa sufere sa nu-i mai dau sperante.Pe fostul il iubesc... dar nu stiu cum sa ma impac cu el. :'( sad