| iubeschusky a întrebat:

Sunt cu cineva de o luna dar inca ma mai gandesc la fostulsad HELP!?
Am fost cu un baiat un an jumate. acum 2 luni ne-am despartit. dupa ce ne-am despartit el si-a facut o prietena si eu un prieten.insa lucrurile nu au mers si m-am despartit de el.pe urma m-am cumplat cu un baiat cu care sunt acum.ma inteleg bine cu el insa tot ma mai gandesc la fostul.sunt deprimata.la actualu nu pot sa tin la el.cu toate ca eu eram o perrsoana care se atasa repede de cineva. ce sa fac sa nu ma mai gandesc la fostulcrying( m-a facut sa sufar.

Răspuns Câştigător
| claudiacaramicafrumusica a răspuns:

Incearca sai dai o sansa actualuilui poate o sa mearga dar daca crezi ca nu merge spuneo in fata sa nu il ranesti. daca te vezi cu fostul pe strada sa nu para ca tii la el sai fii indiferenta. iesi cu prietenele la shoping la cinema unde vrei tu, stai cu familia si nu te mai gandi la fostul. viata merge mai departe bafta te pup

1 răspuns:
| adrimax01 a răspuns:

Gindestete ca tocmai el te-a facut sa suferi. Scrie numele lui pe o foita si arde-o sau arunc-o la cos. Sper sa-ti placa!