| Diux96 a întrebat:

Ma bate gandul sa ma transfer.sunt in clasa a9a la profulul stiinte ale naturii.imi place ceea ce fac dar la acest profil sunt 2 clase.eu sunt in a2a.si as vrea sa ma transfer in prima. dar nu sunt sigura ca vreau asta.sunt tare nehotarata.am inceput sa ma inteleg ff bine cu colegii. dar si cu cei din cealalta clasa ma inteleg destul de OK. avem profesori diferiti la cateva materii cum ar fi matematica si chimia
Voi ce credeti.profesorii le predau, pretind altfel celor din prima clasa.sau nu. ii cred mai inteligenti decat pe cei din a doua clasa...normal ca in prima clasa sunt cativa care invata ff bine dar in rest sunt ca si cei din clasa de la mine...
Un sfat va rog frumossss!big grin
multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| crhh a răspuns:

In mod normal nu se fac discriminari, deci n-ar trebui sa le predea altfel. Iar in cazul in care vrei sa te transferi, poti sa mergi si sa discuti direct cu diriginta lor sau daca nu, cu directoarea, dar sa fii sigur pe alegerea ta!