| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti in legatura cu profulul Stiinte ale naturii? Este greu? Am mult de recuperat daca ma transfer semestrul acesta?
P. S:Sunt in clasa a X-a la mate infobig grin

4 răspunsuri:
| taviyamato a răspuns:

Decat ala mai bine du-te la filo unde inveti 2 limbi, macar ramai cu ceva de pe urma liceului! cu siintele naturii ramai cu amintiri pe care viitorul tau sef nu va da 2 bani

| Pettricaaa a răspuns (pentru taviyamato):

La filo nu mai sunt locuri, iar la stiinte e intesiv elglezabig grin

| Giulia_5490 a răspuns:

Parerea mea este ca nu o sa ai mult de recuperat deoarece mate info si stiinte ale naturii sunt 2 profile aproape asemanatoare. doar ca la mate info se face mai multa mate si info

| anonimatuuumubd a răspuns:

Hmm S.N e foarte greu, cel putin la skl unde sunt eu...dar daca iti place fizica, chimia si biologia e ok:p