| CristinaLăvMucAnonim a întrebat:

Mă cheamă Cristina, şi aş vrea nişte nume de Facebook pentru numele meu.

7 răspunsuri:
| Dumnezău a răspuns:

AnalAbuse

| Holocaust a răspuns:

Dragă,dacă e facebook, pune-ţi naibii numele tău real.Lasă piţiponceala gen 'Kris$$a '.Ori e facebook, ori e hi5...

| anonim_4396 a răspuns (pentru Holocaust):

Cel mai bun raspuns!

| Emilia23 a răspuns:

Crys Cristina
Crissu Cris
Crys Micuta
Cristinik Crys
Cryssa Cristina
Crysu Cri
Cristy Crysuu
Crina Crys
Tinna.
cam atat! sper ca te-am ajutat.

| Smerix a răspuns:

Pe Facebook poti sa-ti pui numele tau real, complet deoarece prietenii te vor gasiimai usor.*
Poti sa-ti pui si alt nume adica o porecla. Uite cateva.:
Crissa
Criss
Crissuu`
Tinna
Crxx`
Risty
Inna
Kryssy
Crizzy
Cristy
Kitty
Cry
Issa
Crissulik
Issu
Camm`atat.Succes`; X

| miha_6184 a răspuns:

Poti sa-ti poreclezi chiar numele tau cum ar fi Kris$$a KRR!$$! cum vrei

| mady13 a răspuns:

cryssy cris, cristinutza sweet, crysti sweet,, sweet girl crys