| anonim_4396 a întrebat:

ma confrunt cu o problema si nu stiu ce sa fac.Va rog dati-mi un sfat pana ma duc la doctor maine! pff acum cateva zile mi s-au umflat ochii si mi-a spus doctorul ca m-a muscat ceva si sunt alergica am luat pastile iar acum mi-a aparut pe picior o umflatura ca si cum ar fi muscatura de paianjen dar mare cat palma, am avut si pe fund si pe coapsa si nu stiu ce se intampla cu mine! va rog frumos dati-mi un sfat.Ce credeti ca as putea avea? funda!:*este ca o galma tare si rosie,

1 răspuns:
| ramitzu a răspuns:

Asta nu putem sa-ti spunem noi ca nu suntem doctori dar cu siguranta trebuie sa te duci la doctor. E clar ca e alergie. Una mai serioasa din cate se pare. Ai febra? Convulsii? Ceva? Daca nu atunci poti sa astepti pana maine daca ti se face rau peste noapte nu mai astepta. Fugi la spital. Nu te juca.