| vẵñåtoяUdỉñPådUяε a întrebat:

Maine am simulare la limba romana. Cum sa scap de emotii? deseori mi s-a intamplat ca din cauza la emotii sa uit tot. Si nu era doar un sentiment! de exemplu, la testul trecut la romana am luat 7, pentru ca nu mi-am putut aminti. cand am ajuns acasa, stiam absolut tot. Deci din cauza emotiilor nu mi-am putut aminti demonstratia la „d-l Goe"... Ce sa fac? Va rog ajutati-ma. La mine, asta e chiar o problema mare. Dau funda, si vot la restul. PROMIT! :X

Răspuns Câştigător
| whatevernvm a răspuns:

Pff.inainte de un eveniment important incearca sa infrunti emotiile...gandeste-te la lucruri frumoase din viata ta, la ceva frumos. Nu poti decat sa le infrunti si sa treci peste ca altfel nu faci nimic. Incearca inainte de un test sa stai 5 min sa te gandeesti la ceva frumos si dupa de apuci de testhappy

1 răspuns:
| cosmina05 a răspuns:

Sa te linistesti.gandeste-te ca e doar simulare.nu trece in catalog.ai incredere in tine.