| Aleeqq001 a întrebat:

Bună TPU! Maine trebuie sa ma asculte la franceza și am de învățat cam 8 strofe dintr-un text liric iar eu nu am avut timp sa învăț. Aveti idei de scuze? Tin sa menționez ca mai dau 2 teste importante tot mâine

Răspuns Câştigător
| Ariana131 a răspuns:

Pai, poți discuta și cu alți colegi și sa spună același lucru, ca aveți teste importante și sa va asculte data viitoare. Totuși 8 strofe în franceza nu i ușor. Dacă este o profesoara ok va înțelege, poate se gândește și ea ca nu va ajuta cu nimic o poezie în franceza.zic

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Fii bărbat, acceptă 3-ul (sau ce-o fi) cu eleganță. Îl meriți

| Aleeqq001 explică (pentru sierra1):

Nu sunt capabila sa învăț în 2 zile o poezie nefolositoare care nu ma ajuta cu nimic.
Am teste, am materii mult mai importante decât franceza care care merita mult mai multa pregătire