| GermanDianaAlexandra a întrebat:

Hei! Maine am geografie si avem o ditamai lectia de invatat de data asta. Ma intrebam daca aveti/stiti ceva scuze credibile si bune ca sa incerc sa ma scuz sa nu ma asculte doamna.

Multumesc!

Răspuns Câştigător
| DodoDodo03 a răspuns:

Poti sa te prefaci ca esti racita, bolnava etc. si nu mergi maine la scoala. Dupa ceri lectia pe care o faceti maine la geografie de la un coleg, si poate lectia va fi mai usoara! In cazul absentelor, faci o motivare de mana scrisa de mama sau tatal sau bunicii tai, daca nu te lasa familia sa stai in casa-i rogi foarte mult in cat te vor lasa, bafta! Funda? :*

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Spune-i ca nu te-ai simtit bine, ca te-a durut burta, capul sau ceva de genul. Nu conteaza atat minciuna cat felul in care o spui.

| DodoDodo03 a răspuns:

A functionat pana la urma? Te-a ascultat la geografie?