| Cosmin1122000 a întrebat:

Maine, trebuie sa ma duc sa cumpar ceva, eu nefiind din oras trebuie sa am timp sa prind autobuzul. Ultima ora am engleza, ce i-as putea spune profei ca sa ma invoiasca 15 minute, adica sa ma lase sa plec cu 15 minute mai devreme.

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu te crede daca vrei sa pleci mai repede, chiulesti la ora si cand te intreaba de ce ai plecat zici ca a fost o urgenta imprevista.

| Xerox666 a răspuns:

Zi ca trebuie sa cumperi un cadou la cineva din familie sau sa mergi sa iti cumperi niste haine pentru iarna sau ca a venit unul dintre parinti in oras si trebuie sa mergi cu el undeva sau chesti din astea banale dar credibile