| crazydeea a întrebat:

mi-am facut facebook de curand si nu stiu unde sa dau sa imi pun mai multe poze inafara de cea de profil. imi explicati voi unde sa dau? pls! funda!

1 răspuns:
| Dede971979 a răspuns:

Buna, pai ai undeva scrie fotografii ( la varianta noua) si ii dai acolo si o sa iti apara creaza un album, ii dai acolo si dupa ii dai titlu si o sa iti apara sa adaugi fotografii si pui pozele, asta pentru varianta noua, la cea veche nu stiu! Sper ca te-am ajutat!:*