| Swetselfie a întrebat:

Buna TPU.N-am măi făcut s**x de mult cu prietenul si ne-am dori să facem dar părinții lui sunt acasă, in mare parte mama lui că doar tatălui lucrează si la mine mama e la munca cu tata, dar uneori nu au ce să facă la munca si vin mai devreme acasă. Imi puteți spune câteva locuri unde să facem? Dau funda

Răspuns Câştigător
| Andreeush a răspuns:

La o pensiune, hotel etc.

2 răspunsuri:
| Zumba346 a răspuns:

Parintii tai il cunosc? sunteti colegi de scoala?
sa vina la tine cand pleaca parintii tai la serviciu (ora 8 dimineata) si va scoateti caietele pe masa si in camera ta va apucati de treaba dezbracati foarte putin. si in caz ca auziti usa de la intrare ca se invarte cheia, trageti repede pantalonii si gata. motivati ca faceti teme impreuna sau ca a venit sa il ajuti la matematica, bla bla.
tu ai putea sa ai pe tine o rochita mai lunga si sa nu ai chiloti pe tine, doar ridici rochita si ceau... la risc. Nu uitați de prezervative si igiena. Șa ne spui cum a fost mult noroc

| Zumba346 a răspuns:

Sunteți cologi te cunosc părinți lui spuneați si voi că îl ajuți la o materie tu sa fi inbracata cu o rockita si fără chiloți pe tine cand se aude clata la ușa vă îmbrăcați si vă prefaceti că scriați bla bla si dăca pleacă vă apucați di nou ai grija sa aveți prezervative si grija la igiena sa ne spui cum a fost mult noroc