| RedLove a întrebat:

Pentru cei care au cartile Twilight, rezumatul din spatele carti mil puteti scrie va rog la prina carte si la a 2?:S, plss

2 răspunsuri:
| SkaterGirl112 a răspuns:

La prima carte am doar :
Isabella Swan nu are parte de prea multa distractie de cand s-a mutat dinm insorita Arizon in Forks, un orasel in care ploua mai tot timpul. Dar cand se indragoste de chipesul si misterioul Edward Cullen, despre care colegii spun ca ar fi....vampir, viata ei ia o intorsatura total nasteptata!
Edward la randul lui atras de Bella, dar si de mirosul sangelui ei, asa ca fiecare apropiere de iubita lui e in acelasi timp o placere si un chin teribil - daca Edward isi pierde capul pentru o clipa, Bella isi pierde viata.
A 2 a care nu o am, sper ca te-am ajutat cu prima happy.

| SkaterGirl112 a răspuns:

Cate greseli am scris...Intelegi unde ii Arizona, nu?