| GaBBiii a întrebat:

Buna TPU !
Pentru cei care se uita la wrestling : Cine credeti ca va castiga la Wrestlemania 28 (John Cena sau Rock ?).

Răspuns Câştigător
| johncena1 a răspuns:

Asta e ne ridicam si oluam de la capat! Il va bate pe Lesnar!tongue

| GaBBiii explică (pentru johncena1):

Cu siguranta love struck.

| GaBBiii explică (pentru johncena1):

L-a batut pe Lesnar :-x:-x!

13 răspunsuri:
| johncena1 a răspuns:

John Cena, cu el tin dar, din pacate, a castigat The Rockcrying

| GaBBiii explică (pentru johncena1):

Da sad, dar avea sanse mari sa-l bata pe The Rock. Oricum, tot cred ca John Cena este mult mai bun ca pupincuristul acelawinking.

| johncena1 a răspuns:

V-am spus eu ca-l batetonguehappy

| OnuOnulică a răspuns:

Eu m-am uitat si a castigat The Rock.

| iubaretulcata a răspuns:

Sincer eu cred ca Rock...bafta numai bine

| GaBBiii explică (pentru iubaretulcata):

Eu cred ca John Cena...Vom vedeahappy.

| iubaretulcata a răspuns (pentru GaBBiii):

Bine gabiiiii John Cena sa fie cum spui tu...numai bine

| Show4You a răspuns:

Castiga The rock este in forma mai buna ca cena si are mai multa experienta n-are cum sa piarda the rockhappyP)

| Xmarius a răspuns:

The rock ca am vazut ieri pe sport.ro si este si azi la ora 19:00 pe sport.ro the rock vs john ceva vor mai fi si undertaker vs HHH meci in cusca(HELL in a CELL) sheamus vs denyal brain pentru titlul mondiam CM punk si CRIS JERICO pentru titlul WWE si altele! funda plz

| Xmarius a răspuns:

A castigat the rock sad dar puteti vedea azi al 19:00 pe sport.ro WRESTLEMANIA 28

| johncena4ever a răspuns:

John Cena va castigaaaa. Sunt sigur de asta daca ii da un FU totul s-a terminat pentru Rock