| Otilikaa a întrebat:

Peste 3 zile este ziua mamei, ce as putea sa ii daruiesc?

7 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Flori si un tort

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Ceva mic și drăguț. Orice. Pe ea, chiar simpla ta prezență o va face fericită, mai mult decât ceea ce vrei să-i oferi. Poți să-i dăruiești și un zâmbet. Va considera că e de ajuns.
Așa este o mamă, să-și știe copilul fericit, restul nu mai contează. La multi ani, mamei tale!

| Seducatorul a răspuns:

Un pachet de cosmetice(sapun, parfum...etc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un parfum, un set de cescute pentru cafea, o felicitare, funda?

| Igama a răspuns:

Un buchet de flori, un inel, o bluzita.

| 93Silviu93 a răspuns:

Note bune la scoala...ar trebui sa fie de-ajuns

| alexia222 a răspuns:

Se gasesc cani cu mesaje foarte dragute pentru mama, iar pe cana scrie pentru mama sau...etc,sau ii poti cumpara o floare, sau o bijuteriehappy