| Yasmin875 a întrebat:

Produsele cosmetice o să mă facă să arăt mai bătrână în timp? Eu le folosesc de când aveam 13 ani non-stop.Chiar dacă s-ar întâmpla să mă babific deodată asta nu ar fi o problemă deoarece mie îmi place să arat mai matură decat sunt.Eu am 17 ani și multe persoane mi-au spus că sunt dezvoltată si arat mai mare.Eu nu suport să mă trateze cineva ca pe un copil.Sa-mi zică fetiță, puiu, micuta, copila.laughingMă enervez foarte tare.Eu mă machiez zilnic deoarece vreau să arăt mai matură. Daca nu ma machiez am o față de copil si nu prea îmi place asta.Eu întotdeauna mi-am dorit să am măcar 20 de ani. Îmi doresc să fiu femeie. Vorbesc serios.

Răspuns Câştigător
| Speed99 a răspuns:

Produsele cosmetice te imbatranesc pe o cale artificiala, deci evident nu-s sanatoase.

Insa lasa, vei putea fi considerata "cougar" mai repede, daca imbatranesti, intelegi tu, FETITA? smug

41 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Cu cat imbranesti mai mult cu atat eu castig mai putin, lasa tu fantezile cu 20 de ani ca eu pierd banii grei

| Yasmin875 explică (pentru RAY):

Tu nu poți să mă duci la produs.Nici măcar nu ai cum sa ma găsești.Nu știi adresa mea, nici numele meu și ești foarte departe de mine.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Mai fetita... ce o sa te mai pocneasca viata cand chiar o sa ai 20 ani... pui mic

| RAY a răspuns (pentru Yasmin875):

Nu trebuie honey vi tu singura cand afli cat valorezi, maine fac afacerea cu un arab fi pe faza

| Yasmin875 explică (pentru RAY):

Pe faleza din Galați? Nu se poate așa ceva.Sunt atâtea fete pe faleza.Trebuie să îți mărturisesc ceva eu nu sunt fata din poză.

| Speed99 a răspuns (pentru RAY):

Lasa ca e bine daca arata de 20, ti-am spus ca nu-i o idee buna sa iesi cu una de 17 pe strada. laughing

| RAY a răspuns (pentru Yasmin875):

Logic honey ca nu esti tu, stiam asta, tu esti un troll care face glume pe aici, un baiat de maxim 15 anii

| RAY a răspuns (pentru Speed99):

Man nu conteaza varsta ca toate is la fel, miai ascultat piesa?

| Yasmin875 explică (pentru RAY):

Sunt fata si am 17 ani.Pe bune? Cum sa crezi așa ceva?

| RAY a răspuns (pentru Yasmin875):

Haaaaaaaaaa

| Yasmin875 explică (pentru RAY):

Eu nu sunt băiat.laughingDoamne fereste.M-ai omorât.Din contra sunt o fata foarte delicată, feminina.

| RAY a răspuns (pentru Yasmin875):

Stiu baiete ca la asta visezi la fete mereu

| Yasmin875 explică (pentru RAY):

Eu chiar sunt fata. Daca vrei îți dau numărul meu de telefon să vezi că am voce de fata.laughing

| RAY a răspuns (pentru Yasmin875):

Hai damil smechero

| Speed99 a răspuns (pentru Yasmin875):

Nu esti tu aia din poza? Mooooorrrr ajutoor laughing laughing rolling on the floor) rolling on the floor

| Yasmin875 explică (pentru Speed99):

Nu sunt eu. Vrei să mă știe tot TPU cum arat eu? Nu prea sunt utilizatori care să-și pună poza cu ei.Da' ce-s ei, vedete?

| Yasmin875 explică (pentru RAY):

Ti l-as da dar nu pot să vorbesc în seara asta.Nu pot să-ți dau prea multe detalii despre viață mea personală. Deci nu pot să îți spun de ce nu pot vorbi.Ti-l trimit pe privat ca nu vreau să știe tot site-ul numărul meu. Oricum pot să il schimb dacă află toată lumea.In fine, ti-l trimit pe privat și mă suni mâine după ora 15:00.

| RAY a răspuns (pentru Yasmin875):

Haaaaaa ce vrajeala ai baiete in tine

| Yasmin875 explică (pentru RAY):

Mâine o să îți demonstrez că nu sunt băiat.

| RAY a răspuns (pentru Yasmin875):

Intrebarea e care maine?

| Yasmin875 explică (pentru RAY):

Mâine după ora 3 dupa-amiaza ca mai devreme nu pot ca ma duc la școală, intelegi?

| RAY a răspuns (pentru Yasmin875):

Tu faci scoala da parca s-a terminat nu baiete

| GoldenZenith a răspuns (pentru Speed99):

Don't die! sad

| Yasmin875 explică (pentru Yasmin875):

Eu fac școală ca eu termin școală pe 7 iulie pentru că sunt la profil de industrie alimentara si termin mai târziu.

| Yasmin875 explică (pentru RAY):

Tu nu ai de unde să știi lucrurile astea ca tu ai 27 de ani.Eu am 17 ani și scriu mai bine ca tine.Nici bacalaureatul nu cred că l-ai luat.

| RAY a răspuns (pentru Yasmin875):

Nu sti de gluma, ce ai glumeam

| Yasmin875 explică (pentru RAY):

Stiu ca am fost răutăcioasă. Adevarul doare.

| RAY a răspuns (pentru Yasmin875):

Da doare tare stiu, ma pun sa joc balena albastra din cauza ta, e bine ca scrii mai bine ca mine, ma bucur de asta, faza cu bacul nici tu inca nu l-ai dat, eu dupa ce am terminat liceul am facut un curs care sincer m-a ajutat mai mult decat sa pierd 3 ani in facultate, desi da nu l-am dat ca nu am avut de ce sa il dau

| Speed99 a răspuns (pentru GoldenZenith):

Cum sa nu mor cand fratelemeleu Ray credea ca si-o pune cu sex symbol-ul site-ului astuia? laughing rolling on the floor

| GoldenZenith a răspuns (pentru Speed99):

Wtf. "sex simbol"? asa ceva?! laughing

asta e. sad viata e plina de iluzii si dezamagiri. fii alaturi de el!