| anonim_4396 a întrebat:

Sa va spun ce s-a intamplat...Sunt cu prietenul meu de 8 luni si acum o luna am facut cunostinta cu unul dintre prietenii lui, la inceput am fost doar prieteni dar acum am devenit mai apropiati.ma ia in brate imi spune"ce faci fumoaso?","ce faci dragalaso?"etc.Intr-o zi cand am vorbit cu el la un moment dat a spus ca ar vrea sa fie cu mine dupa ce ma despart de prietenul meu(pentru ca vede si el ca reatia cu iubitul meu a inceput sa scartaie din cauza geloziei lui)...am devenit cei mai buni prieteni dar ii doresc mai mult decat atat.(il iubesc)Ce sa fac cu prietenul meu, cum pot fi sigura ca ma iubeste? Ce sa ii spun? Va rog ajutati-ma, dau funda.

Răspuns Câştigător
| V3ra a răspuns:

Zici ca relatia cu actualul a inceput sa scartaie pentru ca e gelos, dar oare tu nu ai fi fost geloasa daca ai fi fost in locul lui? Nu e bine sa iti bati joc de el, mai ales sa dai cu picioru la 8 luni de relatie doar pentru ca crezi tu ca celalalt te iubeste. Daca ala a pus pariu cu altcineva ca te va desparti de prietenul tau? Daca e totul o farsa si pe urma dai cu piciorul la tot? Eu zic sa te mai gandesti, decizia iti apartine!

1 răspuns:
| Danutza27 a răspuns:

Bunica spunea asa cine fuge dupa 2 iepurasi mici nu prinde nimic o sa zici de ce ca unul o ia in dr altul in stg o sa te intrebi ce faci =fluieri a paguba si daca vorba colegei de mai sus tu esti pariul esti o proasta si se adevereste chestie "mai pierde omul si de prost "
Propun funda pentru @sunshine99
eu doar am venit cu cana de apa sa te trezesti nu te supara