| ioanaCUTU a întrebat:

Buna TPU si am facut ceva ce trebuia dar eu nu vroiam si acum imi doresc sa dau timpul inapoi eu m-am despartit de o prietena care ma tot mintea si nu mai puteam si acum vreau sa ma impac cu ea dar am sters numarul ei de telefon inainte cand eram suparata pe ea si acum imi pare rau si stiu ca am gresit foarte mul aveti o solutie?

1 răspuns:
| dyonline88 a răspuns:

In primul rand daca te-ai despartit de ea nu ar trebui sa te impaci, si asa se pare ca nu t lua prea in serios din moment ce te mintea.acum daca incerci sa te impaci cu ea iti va vedea slabiciunea.si o vei pati mai rau.vei suferi.asta e parerea mea.mergi mai departe. daca totusi nu poti si vrei sa fi in continuare cu ea fa rost de oriunde de nr ei.sau de is de mess.si ia legatura cu ea.si ia-o incet nu ii zice din prima ca vrei sa te impaci.vezi daca da si ea semne ca vrea sa va impacati.bafta