| aaadddaaaa10 a întrebat:

Spuneti-mi ce cadou i s-ar potrivi doamnei diriginte pentru sfarsit de an scoalar(avand in vedere ca sunt in clasa a 8-a)?

Răspuns Câştigător
| znstr a răspuns:

Nu iti recomand un urs de plus cum a spus tabi_5532, mi se pare ceva aberant pentru o femeie in varsta, cu experienta in educatie, deci nu e o adolescenta pe care vrei sa o incanti cu un ursulet de plus. Eu dirigintei mele i-am cumparat un set cu un colier+cercei din aur, cu niste pietricele frumoase, si un set cu pilota, fete de perna, cearceaf. Voi ati putea, pe langa un buchet mare de flori, sa ii luati: un set cu pahare + farfurii + cesti de cafea cu farfuriute, un ceas mai scump, o icoana mai mare placata cu argint, un tablou cu o poza de clasa, iar pe spatele tabloului sa scrie cate o urare de la fiecare elev, un robot de bucatarie (doar e femeie, are nevoie), sau simplu, ii cumparati tot un set cu un colier + cercei, eventual si bratara si un tablou cu pozele voastre in mijloc, asezate in forma de dreptunghi sau inima, iar pe langa, urarile voastre pentru ea si semnatura. La banchet, sau la premiere, cand inca sunteti in scoala, faceti un tort pe comanda pe care sa puneti o poza din jeleu, cu voi si cu ea in mijloc happy Cred ca ar fi foarte impresionata! Pupici

1 răspuns:
| Speedmafia a răspuns:

Un cos mare cu trandafiri(cati sunteti in clasa) si in mijloc unul alb(adica ea)
ceva parfum flori ursulet mare de plus etc FUNDA?