| Puuffy a întrebat:

Buna TPU happy. stie cineva cum sa scapii se cosuri mai rapid si natural puppy dog eyes ` fara produse, masti etc.happy.Am mai vazut la cineva ca isi face ceva natural gen [ aspirina,apa, lamaie] si am observat k merge foarte bine.big grin sau [ pasta de dinti si sare pentru puncte negre ] :X. Iintradevar merg ff bine :X dar ma gandeam ca mai stiti si altele pentru a scapa de cosuri ma puteti ajuta va roooooog puppy dog eyes
Fundita love struck

3 răspunsuri:
| Nanami利 a răspuns:

Eu mai stiu si cu bucati de cartof crud pe fata, dar nu am incercat.

| CorNNeL a răspuns:

Nai cum sa castigi lipta cu cosurile frate laughing garantez si eu am cateva si nu scapi ies iar si iar sti?