| CodrutR a întrebat:

stiti cum pot crea o petitie online? Deoarece vreau sa fac una impotriva violentei parintilor asupra copiilor din cauza notelor, deoarece niste note nu caracterizeaza omul daca e prost sau destept, doar noi stim cum suntem si cred ca fiecare se vede pozitiv si asa este.

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu are rost sa te chinui, prostia asta ramane intiparita pentru cine spune ca e important sa aiba facultate dar nu toata lumea crede asa ceva si ceea ce conteaza e sa fi bun sufleteste pentru ca Dumnezeu iti e alaturi; acum nici cu cartea nu ajungi departe doar cu capul daca stii sa te descurci esti boier.

| Woodenpints91 a răspuns:

Just, notele nu reflectă inteligenţă. Dar nici ceea ce vrei tu să faci nu-mi inspiră prea mulţi neuroni.