| RedLove a întrebat:

Buna TPU@ Stiu ca este o intrebare cam stupida dar cine poatee sa stea pe mess vineri pana la 4dimineata (sambata), adica am nevoie de cineva plss care poate sa stea pe mess cam de la 22:00 (vineri) - 04:00(sambata), stiu ca este cam stupid dar trebuie sa stau treaza si nu prea am cu cine sa vorbesc ca sa nu ma plikti Plss lasati idd de mess care sunt dispusi sa ma ajute.(lasati idd de mess pe private) mersi mult:*:*:*

2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Îți este urât și de aceea vrei să vorbești virtual noaptea!?!
Pa, pa.

| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a răspuns:

Me_mister1111
Mersi ca stai cu mine, nici eu nu prea am ce face, pentru ca nu pot dormi si stau toata noaptea la pc. Da-mi add si vb.winking