| PiNkIiiIiIiEeeEeEe a întrebat:

Nu stiu ce am, n-am chef de viata pur si simplu, imi place sa stau singura, nu vreau sa vorbesc cu nimeni, iar daca cineva ma intreaba ca ce am sau chestii imi vine sa-i dau cu ceva in cap straight face. e o senzatie stupida, toata ziua la laptop, ma linistesk doar musicile triste.Cateodata imi sta capul la ce nu trebuie, dar nnasi vrea s-o fac pentru ca poatte unii mai au nevoie de mine, si raman cu gandul ca poate ma "vindek". imi place sa stau doar in casa, nu ca n-am prieteni. dar nici de cei mai dragi n-am chef. pan acum nun eram asa, eram doar afara, chef, etc...nu mai am chef de nimic. ajutati-ma! ceva sfaturi...mersi, fundA

1 răspuns:
| cristibogaciu a răspuns:

Poate in trecut ai avut un moment care te-a socat sau speriat, sau poate suferi de un inceput de depresie din cauza stresului.