| EmaSara a întrebat:

Sunt clasa a 11-a si invat la un liceu unde nu prea se face romana si matematica. intrebarea mea este ce ar trebui sa fac? sa raman la liceul acesta si sa fac meditatii ca o sa dau peste 2 ani bacul sau sa ma transfer la alt liceu unde se face romana si mate dar celalat liceu e mai departe de mine. Fundita happy

Răspuns Câştigător
| AvalohAlyn a răspuns:

Fa meditatii, e o solutie mai buna pentru ca banuiesc ca te-ai atasat de colegi si de unii profesori si iti va veni greu sa te acomodezi daca te transferi, dar daca vrei neaparat sa faci ore de romana si matematica serioasa poti sa te transferi, dar trebuie sa te pregatesti moral si psihic pentru acomodare.happy Fa ce simti insa cantareste rational si vezi ce e mai bine si mai usor pentru tine, meditatii sau sa te transferi.happy Succes iti doresc!

1 răspuns:
| Al3czG a răspuns:

Eu iti recomand sa faci meditatii... cam asa sunt majoritatea liceelor, nu isi mai dau interesul.