| яǾςKєяĺzZą a întrebat:

Sunt din Braila, sunt clasa a 7-a si sunt de la Liceul de Arte Haricleea Darclee.Vine vacanta si cu vacanta se incheie si sem 1. Ei bine vreau sa ma mut la desen si mie umpic frica pentru ca nu stiu ce o sa imi de'a la examen, help mepuppy dog eyes Ma puteti ajuta? Va multumesc si dau funda happy

Răspuns Câştigător
| Desire01 a răspuns:

Bună! Eu sunt în clasa a 5-a. Dar în afara şcolii fac chiatra. Lunia asta dau examen.Am emotii si eu dar trebuie sa exersezi mai mult decat ai facut-o vreodată. happy

| яǾςKєяĺzZą explică (pentru Desire01):

Aha,inteleg happy Multumesc

1 răspuns: