| Barbiiiiie a întrebat:

Buna TPU sunt in clas a8.:p Si cum bine stiti mai este un pic si urmeaza treapta. Adica examenul de la sfarsitul anului. Mi-e tare frica I don't want to see, nu stiu ce sa fac, mereu ma gandesc la acel examen, si cand ma mai gandesc ca dam si la mate.innebunesc,cu matematica nu o am de loc.Si incepe de la 1 notarea mi-e frica sa nu iau o nota mica sub 5, la romana ma mai descurc eu dar la mate nu stiu nimic
Ce as putea sa fac sa numai fiu asa speriata de examenul asta? Voua ce v-a dat la examen? intreb de curiozitate chiar daca se schimba examnele an de an

2 răspunsuri:
| m1xa3la a răspuns:

E doar un pas mai arunca ochii pe caiet din cand in cand j roaga-te sa pici cu profi ok in sala. cel putin la mine la scoala neau dat raspunsurile profii ca eram varza totilaughing oricum fi relaxata si nu iti face atatea griji...toate trec la timpu lor

| mariobest a răspuns:

Poi fii si tu mai linistita.sua mai linistitwinking incearca sa iesi cu prieteni pe afar incearca sa uiti eu am trecut peste asta... dar trebuie si sa inveti multa bafta FUNDA?