| woman94 a întrebat:

Sunt intr-o situatie dificila.Sunt cu iubitul meu de 3 saptamana. El e la facultate in Cluj iar eu sunt din Satu Mare.Am mai fost impreuna si inainte si acum 3 saptamana mia marturisit ca mai simte ceva pentru mine.Desi imi mai spune ca ii sunt draga si ca i dor de mine, nu cred ca o ajuns sa ma iubeasca desi ne cunoastem de mai bine de 2 ani.Eu cred ca am ajuns sal iubesc cred ca din cauza ca la el am tinut cel mai mult si a fost si primul din viata mea. M-am gandit sal intreb deschis ce simte pentru mine, dar nu stiu daca asta e o idee buna.Si faza si mai naspa e ca cunosc de un an un baiat care abia acum sia facut curaj sa ma cheme la un cinema la un film si la pizza. El a fost cel care a platit filmu si pizza si mi se pare ca ar face orice pentru mine ca sa fie cu mine. Mi-a placut gestu lui. In schimb iubitul meu nu mia oferit niciodata nimic nici macar un fir de floare.Atata ca ma suna destul de des. Ma simt derutata. Nu vreau sa-l pierd pe iubitul meu, dar faza e ca eu sufar mult pentru el. Chiar si atunci cand ii scriu un mesaj si nu-mi raspunde incep sa plang.Si mi-e frica ca la un moment dat o sa fiu cu nervii la pamant din cauza lui.Va rog ajutati-ma!

1 răspuns:
| negru30 a răspuns:

Scuze pentru raspunsul meu dar eu asa cred - ochii care nu se vad se uita