| silence a întrebat:

sunt sigura ca ati mai auzit multe intrebari de genu'. asa ca o sa va pun si eu una. cum pot sa slabesc 7-8 kg si in cat timp thinking
stiu ca trebuie sa evit : sucurile acidulate, dulciurile. cipsurile, chestiille cu zahar. si chestii de genu' dar vreau mai multe detaliibatting eyelashes funda :X

2 răspunsuri:
| silence explică:

Ok aleza21 o sa incerc regimul tauwinking poate va reusiiwinking

| aleza21 a răspuns:

Bun iubita, daca vrei trebuie s-o faci si vei reusi. Iti voi da un regim de o luna de zile in care slabesti 12 kg, dar tu te poti opri mult mai devreme. Luni : mic dejun : o cana cu ceai si o felie de paine prajita unsa cu putin unt la 10 o gustare : fruct sau orez cu lapte la pranz un gratar fara condimente si fara ulei iar seara o felie de paine prajita cu un iaurt semidegresat Marti : Micul dejun ca si luni la 10 tot o gustare ca si luni la pranz o conserva de ton, ai grija sa scurgi uleiul si sa mai papi si doi cartofi fierti sau copti, seara la fel, continui cate zile vrei, la mine a functionat, am reusit sa scap de 5 kg in 8 zile. Succes!