| Kiyy a întrebat:

Unde spuneti ca ar fi cea mai buna ascunzatoare pentru tigari. Nu vreau sa afle mama ca fumez sau tata. Pentru ca s-ar supara raau. Pana acum le-am ascuns fara pachet dupa niste carti... am o biblioteca pe care nu o citeste nimeni... e cu carti vechi. Mai stiti vre'o ascunzatoare buna?

7 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Pe cel mai inalt dulap. Insa ar bine sa te lasi de sportul asta. Si eu fumez, asa ca stiu ce spun. Numai bine!

| G a răspuns:

In ghiozdan, sau in captuseala unei geci pe care o porti zilnic.

| Morphine21 a răspuns:

In dulapul tau intr-un sacou/geaca.
in fundul dulapului.
sub saltea.
dupa o biblioteca/dulap.

| anika33 a răspuns:

In ghiozdan, intr-un buzunar mai ascuns.
Sau in trusa de geometrie

| esperanza a răspuns:

Mmml un coleg/colega fumator big grin

| esperanza a răspuns:

Lol, nu le fumeaza, ca ti este prieten... doar nu le dai aiurea la oricinebig grin doar la cine ai incredere

| Kiyy explică:

@sunt1vis aaww si vrei cand nu mai are ala tigari sa le fumeze pe ale mele? laughing