| Yasmin875 a întrebat:

Voi puteți să dormiți dupa-amiaza? Eu nu pot să dorm.Nu stiu ce sa fac.Cateodata sunt foarte obosita mă bag în pat dar nu pot să adorm dacă este lumina afara.Ma chinui o oră să adorm dar nu pot.cryingDoar noaptea pot să dorm.

Răspuns Câştigător
| 393Dan a răspuns:

Eu as putea, dar n-o fac pentru ca atunci noapte nu voi putea adormi si-mi dau tot regimul peste cap.

2 răspunsuri:
| gemeni6226 a răspuns:

Daca este liniste atunci da, dar orice zgomot sa zicem latrat de caine, tipatul uni copil imi face imposibila adormirea sau ma trezeste la loc.

| Desireღ a răspuns:

Nu pot şi nici nu o fac.
Zici că-s moartă când mă trezesc...