| Annapro a întrebat:

As vrea sa va cer ajutorul! De vreo 3-4 zile nu pot dormi noaptea! Ma pun in pat pe la 10-11 si adorm pe la 1 sau 2 noaptea! Nu stiu ce sa mai fac! Ziua ma simt foarte obosita si nici nu am timp sa dorm dupa-amiaza deoarece am ore pana tarziu. Puteti sa ma ajutati?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai incepe asa lasa energizantele dulciurile si tot ce contine cofeina si zahar in cantitati mari incearca fructe si in fiecare seara inainte sa te culci bea un pahar cu lapte daca nu merge asa inseamna ca ai insomnie; mergi la un doctor daca ai insomnie eu ti-am dat doar niste sfaturi tongue

3 răspunsuri:
| MihaiGe a răspuns:

Bea lapte inainte de somnic si dupa aia lasa langa tine ceva..niste snacksuri.
Sau poti sa mai asculti si o muzica usoara!
Bafta!

| syste754 a răspuns:

Erau niste pastile miraculoase dar nu ti le indic..mai bea cate un ceai sa te relaxeze putin inainte sa te bagi la somn

| Georgiana2796 a răspuns:

Renunta la cafea, dulciuri si ia un calmant daca ai insomnie.