| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa imi iau un Nokia asa 200 dual sim, si as vrea niste pareri de la voi, cei care cunosc acest telefon, as vrea sa stiu cum e camera, am vazut ca e de 2 dar am inteles ca face niste poze clare. Pentru cele mai bune detalii dau funda! happy

Răspuns Câştigător
| FeraruAndreea a răspuns:

Parintii mei au fiecare cate unul si iti spun ca e foarte bun si isi merita fiecare banut de oriunde l-ai lua. Unele dintre ele au si jocuri iar camera este foarte clara chiar si daca iti tremura mana. Intr-un cuvant este un telefon foarte bun pe care trebuie sa til iei neaparat.