| AndreeaAndrutza16 a întrebat:

Vreau sa ma ajutati cu ceva. Vreau sa ma schimb, sa devin mai domnisoara, firea mea este mai vulgara, de mica sunt asa, baietoi, imi place sa joc fotbal sa stau cu baietii, injur si ma comport ca un baiat. Dar nu in totdeauna. Cateodata ma comport ca o domnisoara, iar a doua zii din nou ca un baietoi. Nu stiu cum sa fac, sa nu mai injur, si sa fiu mai mult ca o domnisoara. Si mie cateodata imi este jena sa ma imbrak foarte modern si sa ma vada altii baieti, imi este rusine ca o sa ma vada schimbata total, si cine stie ce o sa zica. Ma poate ajuta cineva pas cu pas sa ma schimb? ID meu : andreeaandrutza16 dati add va rog mult!

2 răspunsuri:
| Becky97zambarici a răspuns:

Trebuie sa stai cu fete! daca nu ai prietetene las'oh go on gasesti trebuie doar sa fii comunicativa. Dar trebuie sa fie feminine. Ele te vor invata sa fii feminina.
Cu timpul poti sa-ti iei haine mai feminine, ca nu sa iti schimbi garderoba brusc.
Iar cu injuraturile, e alta treaba.Trebuie sa nu mai stai intr-un anturaj care vorbeste urat.Si sa inveti sa te abtii. Dupa un timp se va vedea diferenta.winking
Daca iti place fotbalul si alte jocuri nu-i nimic, dar si voleiul si betmintongul sunt jocuri frumose.

Daca vei avea prietene feminine va fi foarte usor sa te schimbiwinking
Sper ca te-am ajtat:*:*:*>big grin

| YoDeea14 a răspuns:

Asa sunt si eu