| Oodaaa a întrebat:

Vreau sa pun google ca pagina de pornire.Ar trebui sa imi apara acolo jos...dar nu apara.Cum il pot pune?!?
Si pe Mozilla am 2 bare sus cum pot scapa de ele?
Fundita celui mai clar raspuns!
Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| WhatheWow a răspuns:

In stinga sus ai o casuta portcalie pe care scrie firefox, intri si gasesti o rubrica de optiuni, intri si aici si poti debifa care bara vrei. Cauti pe urma rubrica de Settings intri si dai clic pe General; aici vei vedea o casuta numita home page, ori alegi optiunea restore to default ori scrii tu in casuta " mozilla firefox start page "; jos ai o casuta cu aplly si redeschizi mozilla. Sper sa te descurci.

1 răspuns:
| AmySiAtat a răspuns:

Ew nu pot da un raspuns sigur si la toate, ew imi pun google ca pagina de pornire dadan-d sus la Tools, apoi Options si iti apare acolo ceva, pui acolo ww.google.ro si dai ok. Sper ca te-am ajutat.