| andreea79 a întrebat:

Buna TPU vreau sa va cer un sfat si sper sa nu va plictisesc cu povestea mea.
Sunt cu un baiat de 8 luni ne intelegem foarte bine si ne iubim doar ca un baiat se tot baga intre noi si nu ne lasa deloc sa fim fericiti.
Prima oara am trecut totul cu vederea si l-am lasat in pace, acestui baiat ii plac de 1 an de zile dar eu niciodata nu i-am dat sperante din potriva eu mereu i-am spus ca intre noi nu poate fi nimic decat o frumoasa relatie de prietenie. Dar el continua sa se bage intre mine si prietenul meu si lucrurile astea ma deranjeaza foarte tare.
Odata la nervi m-a facut c*rva si m-a impins de un gard, m-a durut mult mai mult gestul dar infine. Iubitul meu a vrut sal bata dar nu l-am lasat eu pentru ca nu am vrut sa se bata din cauza mea si am preferat sa nul bagam in seama. Dar aseara a intrecut masura iubitul meu vrea sal bata si nu ma mai asculta deloc i-am spus sa nu puna la suflet ca e invidios dar el nu si nu. nu stiu ce sa fac.
Dati-mi un sfat voi ce ati fi facut daca ati fi fost in locul meu? sa-l las sal bata? sau sa incerc sa-l conving sal lase si de data asta va rog ajutati-ma dau funda

Răspuns Câştigător
| Cherilyn a răspuns:

Buna!
Esti prea toleranta.
Daca cineva se baga asa cred ca-i trageam eu un pumn.

Iti spun eu, daca il bate o sa se invete minte si nu o sa se mai bage in relatia voastra, sa vada si el ca nu e de glumit.
batting eyelashes Lasa-l pe prietenul tau sa rezolve... daca nu a inteles cu frumosul, sa vada cum e cu forta.
Numai bine!

| andreea79 explică (pentru Cherilyn):

Mersi pentru sfat asa voi face

| Cherilyn a răspuns (pentru andreea79):

Nu ai pentru ce. Meritati si voi sa fiti linistiti happy