| artistu55 a întrebat:

Vreau sa va intreb, care munca credeti ca e mai grea:cea fizica sau psihica?

Răspuns Câştigător
| a1doru a răspuns:

Artistule,nu se zice ''munca psihica''.se zice ''munca intelectuala'' rolling on the floor
dupa cum ziceau ''rumanii'' prin anii '90[noi muncim, nu gandim], se pare ca munca intelectuala e mult mai grea rolling on the floor

| artistu55 explică (pentru a1doru):

Eeee, mai greseste omul laughing.

| a1doru a răspuns (pentru artistu55):

Nu am zis-o cu rautate.nu putem sa le stim pe toate, nici daca am trai 500 de ani.

4 răspunsuri:
| FataCuChitaraMunților a răspuns:

Munca intelectuală. Oricine ştie că durerea fizică niciodată nu înlocuieşte şi nu şterge un eveniment care îţi marchează viaţa.

| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Munca intelectuala e mult mai solicitanta, implicand si un anumit grad de raspundere.Cu cea fizica te obisnuiesti si ai mai mult timp de relaxare.