| GalinaBlanca a întrebat:

Ziceti-mi va rog Urgent ca am nevoie cum sa fac sa setez pe Facebook ca cei care nu ma au in lista de prieteni sa nu poata vedea nici o actualizare de pe perete.Am incercat peste tot si la setari si la setari de confidentialitate si nu am gasit... pls cine stie sa imi zica pas cu pas asa mai babeste sa inteleg mai binehee hee am nevoie urgenttt sad

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

FACEBOOK - Profil privat. Intra aici http://www.facebook.com/settings/?tab=privacy da click pe PERSONALIZAT ->si aici la Vizibil pentru alege ->Prieteni ->click pe -> salveaza setarea Enjoy! Ai profil Privat! (doar prietenii iti pot vedea profilul si actualizarile de pe perete)