| iuliutzza a întrebat:

Ziua mamei mele este pe 5 martie big grin m-am tot gandit ce sa ii iau ca si cadou... As dori sa imi ziceti ce pot sa ii iaubig grinbig grinbig grin

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
O carte de bucate!
Pa, pa.

| AndaWest a răspuns:

Bunahappymamei mele iy plac florile,eu mereu iy cumpar ghivece cu flori, sau iy poti lua un bibelou ceva, pentru ca in general mamele iubesc obiectele pentru casa.acuma tu stii, eu ti-am dat o parere

| darielle a răspuns:

Ce le place mamelor este un cadou facut de tine.
De exemplu poti sa ii faci o felicitare facuta de tine, sau un martisor si lipesti chestii dragute sau poti sa ii cumperi si un martisor (in cazul in care nu te descurci sa faci un martisor).
Iti spun eu ca virgula cand va vedea ce ai facut pentru ea va fi foarte fericita.

SUCCES!

| danahh a răspuns:

Poti sai faci o felicitare sau sa ii cumperi o floare sau sa ii faci o poezie. fundita?

| Paulina_9641 a răspuns:

Paii.hainele,obicte,acessori adica lantul brata cercei
sau poti sa iei ce vreii uhh

| CipiA a răspuns:

Nu prea conteaza ce ii iei doar sa fie din inima