| ChocolateDroid a întrebat:

Ziua mea este peste 2 saptamani si m-am gandit sa organizez o petrecere in pijamale si sa imi chem 5 prietene.
Ce sa facem sa nu ne plictisim?

Dar dupa ora 12 noaptea ce sa facem, cand parintii mei o sa se culce? Nu vrem sa ii trezim dar nici sa ne culcam deodata cu ei laughing Deci nu cred ca vom putea viziona filme horror caci vom tipa laughing

Cea mai originala idee, fundita love struck

6 răspunsuri:
| clauss a răspuns:

Sa va imbracati in zombi si sa umblati noaptea

| ɐɹıʌןǝ a răspuns:

Păi, nu sunt mare expertă dar știu câte ceva despre distracția cu prietenii.
Îți sugerez inainte ca părinții tăi să se culce să va coafați aiurea, să va machiați una pe alta legate la ochi, jucați adevăr sau provocare, bateți-vă cu perne(Dar să nu exagerați că altfel e bătaie nu joacă), caraoke.
Când părinții tăi dorm puteți să desenați sau chiar să pictați sau să amestecați anumite alimente făra ca cineva să vadă, respectivul îl legați la ochi și îl puneți să miroasă alimentul, trebuie să zică ce este, dacă greșește trebuie să mănânce amestecătura(Ai grijă să o preparați cu grijă, în așa fel încât să iasă ceva comestibil).
În rest încrecati si voi un macao, mațele încurcate, twist(dacă ai), baba oarba și alte jocuri comune.

| Parmalat a răspuns:

thinking humm... oare ce as face eu cu 6 tipe intr-o noapte dupa ora 12...batting eyelashes am juca adevar sau provocare? o:-)

| Parmalat a răspuns:

@Dellia

Daca sunati cu numar ascuns iti las si numarul meu laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ati putea sa faceti misto la telefon sa sunati cu nr ascuns #31# sper sati placa e foARTE AMUZANT

| Cristy19 a răspuns:

Depinde ce gusturi aveti, puteti viziona ceva din filmele romantice, sau chiar sa lasati pijamalele acasa, si sa treceti la a 2 parte a petrecerii, sa iesiti undeva sa va plimbati, eu mai stiu:poate intr-un parc, sau la disco sa va veseliti...depinde ce va place mai mult. Cel mai bine ar fi sa discuti aceasta problema cu acele prietene pe care ai de ghind sa le inviti!