| monycutzza a întrebat:

Trebuie să-mi schimb buletinul și am nevoie de documentul cu care se face dovada adresei de domiciliu, dar unde trebuie sa merg, la politie sau la primărie?

6 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Pai celalalt buletin, nu este suficient?

| Catrice a răspuns (pentru DoarBogdan):

Pai și pentru ăla trebuia dovada când o fost făcut. Sau tu ai 60+ ani și ți-o făcut ăștia buletin pe 50 anihee hee

| DoarBogdan a răspuns (pentru Catrice):

Da... am 400 de ani -_-

| Catrice a răspuns:

Contract de la casa dacă ai.

| monycutzza explică (pentru Catrice):

Ma ia tata în spațiu. Dar noi am uiuat unde trebuie sa meargă sa scoată hârtia

| Ligian a răspuns:

Buna. Ai nevoie de extras de carte funciara. Poți rezolva online. Uite link-ul
https://www.cfunciara.ro/? gclid=CjwKCAiAnIT9BRAmEiwANaoE1fr7reJBF4Ac5xxvywQRMto6Jy0d8sSRVm5liGZEyyCC84c3cTnI9hoC2OQQAvD_BwE