| moims a întrebat:

Buna TTP, Astazi la scoala facand lectiile pe banca langa un coleg ascultand-o pe doamna profesoara colegul mi-a rupt pixul, ce sa fac? Multumesc

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hai ca nu-i asa grav, il lipesti cu scoci sau pui mina in altul care nu are, daca nu poti face rost de alt pix. Si daca colegu iti face din astea, ii spui doamnei, poate si scapi de el.

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Si nu ai plâns?
Ce mare problemă ai si tu!
Ca sa il ierti ii spui sa te lase sa copiezi la teză.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa te arunci de pe geam. ce intrebari pun astia din generatile astea de prosti si fara copilarie. si mie mi o rupt mama un nasture cred ca o sa o omor?

| moims explică (pentru anonim_4396):

Haha nu plange

| gigite a răspuns:

Faci rost de altul.

| Kellut a răspuns:

Iei tu o parte, el o parte si vi le bagati undeva!