| andreeaalexandra16 a întrebat:

Buna tup acum câteva luni am facut un Facebook fals cu pozele de la o fata care o cunosc ca sa încerc si sa aflu niste informații despre un băiat din trecutul meu la care încă tin stiut ca nu e bine dar am facut-o acum am primit raport si mi-a închis contul întrebarea mea este daca s-a sters sau sterg pozele mai pot recupera contul meu si daca da cum sa fac

2 răspunsuri:
| Victor453 a răspuns:

Nu poti!

| Namaparissia a răspuns:

Nu mai poti recupera contul o data ce a fost raportat si inchis. Poti doar sa faci iar un cont fals si sa pui iar aceleasi poze