| Papusa_Oly_1998 a întrebat:

Buna tuturor, am nevoie si eu de un sfat, anul trecut mi-a placut un baiat e mai mare ca mine cu un an, in vacanta de vara i-am spus unei colege ia si-a facut un plan cu el fara ca eu sa stiu ea m-a sunat intr-o seara si mi-a zis ca el vrea sa vb cu mine eu am intrat pe calculator si am inceput sa vb cu el m-a intrebat dac vreau sa fiu cu el la inceput nu am accept dar dupa am acceptat, dupa cteva minete mi-a scris ca dor a fost o gluma, in momentul ala mia calcat inima in picioare.
Iar acum ca am inceput scoala ma tot striga, iar toata scoala si dirigul sau zica ca ma place, dar daca da dc nu imi spune? Si cand ma se uita la mine zambeste ce inseamna asta?

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Daca a spus la toata lumea este un idiot ca si dirigintele lui care n-ar trebui sa se bage in asemenea lucruri. Trage concluzia.