| iiFlower a întrebat:

Bună tuturor!
Am o mică întrebare!
Diriginta mea mi-a spus că, datorită mediei de peste 9, 50 (generale) şi a notei de 10 la purtare în fiecare an voi primi o bursă de merit. Rămâne doar ca mama să facă nişte acte (chestii d-astea).
Valoarea bursei rămâne însă, neaflată. Îmi puteţi spune care este această?
Cam cât voi lua pe lună?
Vă rog, răspundeţi dacă doriţi, însă cât mai repede.
Vă mulţumesc!
Menţionez că sunt elevă la o şcoală generală, gimnaziu.

3 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Nu vei lua pe luna, ci doar o singura data si valoarea ei depinde de fiecare scoala in parte... poti lua si 50 de lei, poti lua si peste 300 de lei, nu stiu exact.

| Criss003 a răspuns:

Si eu chiar maine merg sa imi iau bursa. 3 milioane. sper ca te-am ajutat. bafta in continuarebig grin

| decsu a răspuns:

2-3 sute de lei