| SweetCandies a întrebat:

Sunt in clasa a 5-a si am terminat clasa doar cu medii de zece, fara nici o absenta si cu 10 la purtare. Diriginta mea a zis ca voi primi o bursa deoarece media mea generala e 10. In ce consta aceasta bursa?

Răspuns Câştigător
| Peaches a răspuns:

Vei primi o suma de bani, nu prea mare, dar, oricum, e o rasplata pentru efortul tau. Cred ca ai terminat semestrul, nu clasa. Daca termini clasa cu media 10, vei primi o diploma de excelenta.
Sper ca asta te ajuta. Have fun!
Fundita?winking

~Roxetta

| SweetCandies explică (pentru Peaches):

Da,am terminat semestrul. Scuze.Multumesc pentru raspuns happy.

| Peaches a răspuns (pentru SweetCandies):

No problem, tine-o tot asa cu notelewinking

3 răspunsuri:
| badboybitter a răspuns:

Bani