| IngerasulTaw a întrebat:

Buna tuturor am si eu o intrebare.la scoala este un baiat iar mie-mi place de el dar nu stiu cum sa-i zic pentru ca sunt timida imi place mai mult sa stau cu prietena mea in pauza, dar as vrea sa vb cu el dar nu pot ce sa fac in privinta asta va rog ajutaimaFUNDA

2 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Ai uitat sa te intrebi daca baiatul stie ca tu existi si in caz afirmativ, daca este interesat de tine.

| IngerasulTaw explică:

Da stie ca exist a vrut sa tea cu mine noi mai mult vorbeam prin verisoara mea eu ii ziceam ce sa zica si el la fel.dar la un moment dat a inceput sa vb urat pe la spatele meu.am vbb cu el o singura data cand i-am dat niste id verisorului meu pentru ca acesta este singurul an cand mai sunt la scoala asta si atunci m-a bagat in seama m-a intrebat''ce fac?''iar eu i-am zis ca bine si am inceput sa zmbescc si am plecat atunci el s-a uitat dupa mine ce sa fac mi-e frica sa nu par penibila sa-i spun ce simt si sa isi bata joc de mine sa fie rautacios toata scoala stie ca vreau sa stau cu el dar eu ma ascund in umbra el este mai mic decat mine dar este dragut l-am rugat pe un baiat sa-i faca rost de id lui si i-a zis ''acel baiat'' ca nu-l da ca mi-l da el si am asteptat o saptamana si nu s-a intamplat nimic. dupa aia i-am zis iar acelui baiat sa-l mai intrebe odata daca ii dea id lui si a zis ca nul da ca mi-l da mie ce sa fac FUNDAhappy